Kes Merily on?


Tere!

Mijn naam is Merily Viks. Olen 16-aastane neiu, kellel on tohutult suured unistused. Loomulikult kavatsen oma unistused ka ellu viia. Hetkel elan väikseses külas nimega Nõuni, mis asub Palupera vallas Valgamaal. Õpin 9.klassis Otepää Gümnaasiumis. Hinneteks on mul enamasti ikka neljad ja viied.

Tegelikult kool hõivab minu elust väga väikese osa. Minu lemmikhobid on käsitöö ja rahvatants. Me rühm, Nuustaku Noored, on tantsinud juba esimesest klassist peale. Oleme käinud korduvalt tantsupeol ja võtnud ette muidki põnevaid ettevõtmisi. Tantsupidu on minu jaoks maailma parim üritus üldse. Teine kirg on mul käsitöö, millest saate lähemalt lugeda siit: http://handicraftestmk.blogspot.com/.

Lisaks mulle meeldib teha kõike, mis arendab mu kodukohta. Olen ka esimene Palupera valla Noortevolikogu esimees. Minu eesmärgiks on arendada enda kodukohta ning teha Palupera vald võimalikult noorte sõbralikuks, et noored leiaksid tee siia tagasi pärast õpinguid mujal. Aprillist olen aga lihtsalt liige, kuna otsustasin astuda esimehe kohalt tagasi, kuna tunnen, et ei oleks õiglane hoida seda kohta kinni, kui ma lähen varsti ära. Esiteks ettevalmistused Hollandiks röövib suhteliselt palju aega ning ma ei taha asju teha lihtsalt kuidagi ära. Pealegi Hollandis olles ei saaks ma niikuini esinedada me noortevolikogu. Lisainfo: http://noored.palupera.ee/

Olen ka noortelehe TANKLA reporter olnud juba algusest peale. Nüüdseks olen ka abitoimetaja levitamise alal. Tankla on esimene omanäoline leht Eestis. Lehe teevad valmis noored, vastutajad on ka noored. Suurema huvi korral võite uurida: http://www.tankla.net/tankla/noorteleht.

Kui näen midagi, mis huvi pakub, siis haaran võimalusest kohe kinni! Tahan proovida palju asju, et leida see õige, mis mulle meeldib. See on ka üks põhjustest, miks ma sõidan peagi Hollandisse.